Львівський телеканал «Захід новини» змінив назву на «Правда тут Львів»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила львівському цифровому каналу «Захід новини» змінити назву на «Правда тут Львів». Канал раніше належав холдингу «Вести Украина», але два місяці тому був проданий власнику каналу «Правда тут».

Як інформує «Детектор медіа», відповідне рішення Нацрада прийняла на засіданні 30 березня. Таким чином Нацрада дозволила ТОВ «Мультиплексресурс», що володіє ліцензією на місцеве цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-5 у Львові, змінити логотип «Захід новини» на «Правда тут Львів» і внесла відповідні зміни до його ліцензії.

Компанія «Мультиплексресурс» раніше належала холдингу «Вести Украина», але на початку лютого 2017 року її було продано львівському ТОВ «Правдатут Львів медіа».

Ліцензіат просив у Нацради змінити йому не лише логотип, а й переоформити ліцензію у зв’язку зі зміною місцезнаходження (де-юре компанія переїхала зі Львова до міста Вишневого під Києвом), керівника (директором стала Марія Гричко), складу редакційної ради, власників і кінцевого бенефіціарного власника.

Власником ТОВ «Мультиплексресурс» стало львівське ТОВ «Правдатут Львів медіа», яким порівну володіють двоє співвласників: Іван Гришин і Анатолій Свирида. Але кінцевим бенефіціаром ТОВ «Мультиплексресурс» при цьому виступає тільки Іван Гришин. За його словами, телеканал не мінятиме програмної концепції. Також Гришин задекларував наміри розвивати місцеві телеканали по території країни за винятком окупованих територій Донбасу.

Відповідаючи на питання про те, хто такий Анатолій Свирида, Гришин на засіданні Нацради повідомив, що це людина, яку ввів у власники його бізнес-партнер Віталій Новосад.

«Ми зареєстрували фірму «Правдатут Львів медіа», яка буде нашим продакшном у Львові. А ТОВ «Мультиплексресурс» буде купувати контент за договором спільного виробництва. Саме це підприємство (ТОВ «Правдатут Львів медіа») є власником ТОВ «Мультиплексресурс». У мене є партнер Віталій Новосад (колишній очільник і ведучий Галицької ліги КВН, колишній комерційний директор Львівської ОДТРК, видавець «RIA-Львів», громадський діяч і бізнесмен зі Львова. – ДМ). Анатолій Свирида – це його людина, яку він увів у власники «Правдатут Львів медіа», - цитує Гришина «Детектор медіа».

Іван Гришин – підприємець, громадський діяч і політик з міста Вишневого Київської області. У 2015 році він очолив Києво-Святошинський районний осередок партії «Нові обличчя», головою якої є мер Ірпеня Володимир Карплюк, і балотувався за списком цієї партії до Київської обласної ради. Також Гришин є директором і власником телеканалу «Правда тут» (ТОВ «Інформаційне агентство "Правдатут"»), який почав мовити у 2014 році в кабельних мережах передмість Києва – Вишневого, Боярки та Софіївської Борщагівки. Восени 2015 року телеканал отримав супутникову ліцензію, після чого почав розширювати свою присутність у кабельних мережах по всій Україні. У листопаді 2016 року телеканал «Правда тут» потрапив до локального київського мультиплексу компанії «Ера продакшн», отримавши право мовити в цифровому ефірі Києва. А 30 березня «Правда тут» отримав дозвіл на тимчасове мовлення на період АТО у цифровому мультиплексі у Волновасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук