Львівський суд заборонив Нацраді розглядати питання про продовження ліцензії радіо «Вести»

Під час засідання, 16 лютого, Нацрада не змогла розглянути питання про продовження ліцензії радіо «Вести»

У середу, 15 лютого, Франківський районний суд Львова зупинив розгляд у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення заяви про продовження строку дії ліцензії київського «Радио Вести» (ТОВ «ТРК Дивосвіт») та заборонив Нацраді приймати рішення за заявою про продовження строку дії ліцензії. Про це повідомляє видання «Детектор медіа».

Ухвалу про забезпечення позову виніс у середу, 15 лютого, суддя Франківського районного суду міста Львова Василь Масендич. У зв’язку з ухвалою Нацрада не змогла розглянути 16 лютого заяву радіокомпанії про продовження строку дії ліцензії.

Як інформує «Детектор медіа», до Франківського районного суду Львова звернулася Надія Бондарєва, яка поскаржилась на контент радіо. Вона просила суд визнати дії радіокомпанії неправомірними та відшкодувати завдану їй моральну шкоду в сумі 53,6 тис. грн.

При цьому разом з позовною заявою позивачка подала заяву про забезпечення позову, яка стосувалася дій Нацради. Позивачка побоювалася, що Нацрада може продовжити «Радио Вести» ліцензію.

У Нацраді наразі не коментують чи хотіли члени ради скасувати ліцензію, однак нардеп Сергій Висоцький, який був присутній на засіданні, стверджує, що Нацрада не хотіла продовжувати ліцензію радіо «Вести».

«Справа виглядає досить дивно, оскільки Національна рада не брала участі в справі та не могла висловити свою думку. Цією ухвалою обмежені дискреційні повноваження Національної ради, тому ми вважаємо таку ухвалу перешкоджанням діяльності Національної ради. Можливо, позивачка та суддя не знають про кримінальну відповідальність, яку можуть понести за перешкоджання діяльності державного органу», - зазначила заступниця голови Нацради Уляна Фещук.

ZAXID.NET не вдалось отримати коментар Франківського суду щодо цього рішення. Нацрада пообіцяла оскаржити судову ухвалу в апеляційному порядку, а також звернутися до Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо дій судді Масендича та до правоохоронних органів щодо відкриття кримінального провадження за перешкоджання діяльності Нацради.

«Ми оскаржимо ухвалу якнайшвидше, і будемо сподіватися, що суд розгляне нашу скаргу настільки ж швидко, як суд розглянув заяву про забезпечення позову», - зазначила Фещук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук