В Україні червоно-чорні прапори не заборонені на стадіонах, - FARE

СпортВолодимир Балита, 24 жовтня 201317482
Червоно-чорний прапор на стадіоні

FARE не забороняв червоно-чорні прапори на стадіонах в Україні. Про це під час круглого столу у Будинку футболу заявив представник FARE в Україні Павло Клименко.

«Річ у тому, що FARE не має можливості щось забороняти. Для мене є дивними перекручування, які відбуваються, у тому числі і в деяких українських ЗМІ, на тему, що FARE щось забороняє. Замість того, щоб розбиратися з тими проблемами і тими інцидентами, які були зафіксовані на матчі Україна - Сан-Маріно, уся країна обговорює брошуру-посібник з моніторингу FARE, куди включений і червоно-чорний прапор», – зазначає Павло Клименко, пише Чемпіон.

Представник FARE в Україні вкотре наголосив, що жодне дисциплінарне провадження за червоно-чорні прапори з подання FARE відкрито не було.

Нагадаємо, що ФІФА за рекомендацією FARE відкрив дисциполінарне впровадження на гру відбору до ЧС-2014 у Львові Україна-Сан-Марино, де начебто були прояву нацизму на стадіоні. Після цього стадіон у Львові дискваліфікували майже на 5 років. Після чого ФФУ подала апеляцію на рішення ФІФА.

ФК «Карпати» побачили в діях FARE дискримінаційний акт проти українців та внесли червоно-чорний прапор до офіційної символіки клубу.

У Федерації футболу України (ФФУ) закликають FARE вилучити червоно-чорний прапор, який є символом національно-визвольного руху в Україні, зі списку забороненої символіки на вітчизняних стадіонах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Петро 24 жовтня 2013, 11:25

  може і стадіон не дискваліфіковували, а це все винадки?!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • . . . 24 жовтня 2013, 10:48

  Василь Стефаник: “Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший у світі чорнозем, за який проливали кров найкращі сини України. Прапор української національно-визвольної боротьби є червоно-чорний. Червоний колір означає героїзм, посвяту і бойовість, це символ гарячої червоної української крови, а чорний колір – працьовитість і наполегливість, це символ труду і землі нашого народу. Червоно-чорний прапор є символом безупинної героїчної боротьби за українську землю"[xxii].

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук