В Україні можна буде оформити призначення пенсії за 15 хвилин

Зараз для оформлення призначення пенсії необхідно до десяти днів

СуспільствоВолодимир Пиріг, 14 вересня 201615851
В Україні можна буде оформити призначення пенсії за 15 хвилин
фото Shutterstock

Тривалість процесу призначення пенсій після затвердженої на засіданні Кабміну Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року займатиме близько 15 хвилин, інформує прес-служба Пенсійного фонду.

«Планується значно розширити мережу точок доступу до одержання пенсійних послуг, які будуть максимально наближені до місця проживання громадян. Передбачається значно скоротити час для надання таких послуг, в тому числі за рахунок сучасних інформаційних технологій. Так якщо зараз процес призначення пенсій триває до 10 днів, то незабаром він буде займати 15-20 хв.» – йдеться у повідомленні.

Кабінет міністрів на засіданні у середу, 14 вересня, своїм розпорядженням схвалив Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. У рамках цієї стратегії передбачається введення до кінця 2016 року можливості обслуговування громадян в будь-якому відділенні Фонду, незалежно від місця проживання, а можливість обслуговування громадян буде забезпечена на рівні громад.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук