В Україні на 20% збільшили страхові виплати постраждалим на виробництві

Перерахунок зроблять для 207 тис. українців

З першого березня розпочато перерахунок страхових виплат постраждалим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також членам їхніх сімей. Про це йдеться у розпорядженні, опублікованому на сайті Міністерства соціальної політики України.

Зазначається, що рішення ухвалене задля виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1053 «Про перерахунок розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей».

У результаті коефіцієнти перерахунку щомісячних виплат встановлено на рівні 1,2, а суму виплат буде збільшено на 20 % для всіх потерпілих або їхніх сімей, це 207 тис. людей.

Згідно з розпорядженням, для здійснення перерахунків страхових виплат у бюджеті на 2018 рік передбачено 2,1 млрд грн.

Отримати збільшені страхові виплати постраждалі зможуть вже на початку квітня. У разі, якщо скоригований розмір середньої заробітної плати потерпілого є меншим від мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2017 року, розрахунок суми виплат буде здійснено, виходячи із суми 3,2 тис. грн з урахуванням відсотка втрати працездатності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук