В Україні нелегальна зброя вдвічі дешевша за легальну

В Україні ціна легальної зброї вдвічі перевищує вартість нелегальної.

Про це заявив голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін в коментарі Тиждень.ua.

«Критичною стала ситуація, коли вартість легальної зброї за ціною вдвічі перевищує вартість нелегальної. Нелегальний ринок постійно підживлюється з зони АТО. Це просто шалена кількість зброї, і цей ринок став уже на промислові рейки, тобто вже налагоджені канали постачання. Це, на жаль, вже корумпована система постачання, що призвело до того, що на легальному ринку автомат Калашнікова коштує десь $1100, а на чорному ринку його можна купити по $500», – зазначив експерт.

На його думку, така тенденція особливо небезпечна з огляду на те, що загальна ситуація в Україні постійно змінюється.

«Плавають ціни на продукти харчування, змінюється курс основних валют щодо гривні, зростає безробіття, рівень злочинності. І в таких умовах люди, які і хотіли б якось озброїтися, щоб відчувати себе більш захищено, дедалі частіше пристають на пропозиції саме нелегального ринку. Попри збільшений попит населення, асортимент легальних магазинів не відповідає вимогам», – наголосив Учайкін.

Наприклад, за його словами, у легальному обігу катастрофічно не вистачає пістолетів.

На його думку, цю проблему можна вирішити лише одним шляхом – ухваленням законопроекту №1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси», який перебуває на розгляді у Раді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук