В Україні офіційно запустили YouTube Kids з батьківським контролем

За допомогою сервісу батьки матимуть можливість контролювати, що дивляться їх діти

Google запустив в Україні дитячу версію YouТube з батьківським контролем. Сервіс орієнтований на дітей 3-12 років, в програмі вбудована велика кількість функцій, які допоможуть батькам контролювати — що саме і як довго дивляться їхні діти.

Як йдеться в блозі Google Україна, за допомогою вбудованого таймера батьки можуть контролювати час перегляду відео своїми дітьми. За потреби батьки можуть відключити функцію пошуку роликів для своєї дитини. У такому разі їй будуть доступні тільки відео з автоматично створеної вибірки.

Програму YouТube Kids запустили в США чотири роки тому, там зібрано розважальні та пізнавальні ролики для всієї родини. «Тут ви зможете знайти улюблені мультфільми ваших дітей, навчальні відео, дати дітям послухати дитячі вірші і пісеньки, а також знайти зрозумілі малюкам відповіді на питання про науку, мову, математику чи природу», – зазначила компанія.

Також Google Україна повідомив, що додаток YouTube Kids є безкоштовним завдяки рекламній підтримці. Усі оголошення в ньому чітко позначені як реклама, їх попередньо перевіряють вручну на відповідність правилам розміщення реклами.

«Це означає, що на YouTube Kids, наприклад, не дозволена реклама продуктів харчування або напоїв, відеоігор або рекламні ролики, призначені для дітей віком від 12 років, або клікабельна реклама», – йдеться в блозі Google Україна.

До слова, 2018 року видання Retailers уклало рейтинг найпопулярніших українських YouTube-каналів з дитячої цільовою аудиторією. Кількість передплатників у першої п'ятірки перевищує 5 млн користувачів, а заробітки найпопулярніших блогерів можуть коливатися в межах від 50 тис. до 1,3 млн доларів на одному каналі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук