В Україні перестав працювати реєстр нерухомості

ЕкономікаО.Г., 1 лютого 201636931

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно тимчасово не працює. Сервіс дозволяє здійснити пошук, однак оплата за довідку не проходить і ви не отримуєте інформацію про власника нерухомості.

Під час оплати система спочатку видає повідомлення, що «на жаль, не вдалося сплатити 20 грн за отримання відомостей з Державного реєстру речових прав», а потім з’являється нове повідомлення – «оплата не була здійснена».

Оплату за довідку не можна здійснити через проблеми з «Авант-Банком», через який йшли платіжки за користування реєстром. Нагадаємо, 29 січня Національний банк України зарахував «Авант-Банк» до категорії неплатоспроможних.

За кожну довідку з реєстру необхідно платити 17 грн. Окрім того, ще 3 грн комісії отримував банк-посередник.

«Авант-Банк» заснований у 2009 році. Його єдиним акціонером на 8 березня 2015 року був Ігор Завацький, що є контролером ТОВ «Стабіл Холдинг», участь у якому розділена між 10 офшорними компаніями з частками 9,99% кожна.

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно запрацював з 1 січня 2015 року. Пізніше уряд також дозволив шукати в реєстрі не лише за адресою майна чи його номером, а за даними фізичної/юридичної особи-власника.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук