В Україні почалася комплексна перевірка сектора безпеки для розробки нової воєнної доктрини

СуспільствоВолодимир Пиріг, 13 листопада 20145690

В Україні започатковано комплексний огляд сектора безпеки і оборони, який передбачає розробку нової стратегії національної безпеки, концепції розвитку сектора безпеки країни, і в решті-решт – нової воєнної доктрини.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив заступник директора Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони Петро Крикун.

«На сьогоднішній день започатковано великий проект, який називається – комплексний огляд сектора безпеки і оборони. Він визначає і заставляє всіх нас, фахівців в цьому секторі, розробити та доопрацювати документи, що стосуються безпеки. Перше – це стратегія нацбезпеки, головним розробником якої є Інститут стратегічних досліджень, у найближчій перспективі, вони спільно з апаратом РНБО підготують такий проект. Після цього готується такий документ як концепція розвитку сектора безпеки – це для нас нове і над цим працює науковий потенціал. Тут ми повинні чітко визначити, що представляє собою сектор безпеки, яка його перспектива, які складові туди входитимуть. Це не нова структура, яку будуть створювати – це об’єднання за функціональним призначенням. Після цього – воєнна доктрина», – заявив Крикун.

Як інформував ZAXID.NET, 24 вересня президент України Петро Порошенко ввів своїм указом низку рішень РНБО, частина з яких є таємною. Одним з цих рішень була рекомендація уряду створити нову воєнну доктрину і збільшити видатки на зброю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук