РНБО рекомендує уряду створити нову воєнну доктрину і збільшити видатки на зброю

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) запропонувала Кабінету Міністрів України у двомісячний строк подати на розгляд РНБО проект нової редакції Воєнної доктрини України.

Про це йдеться в указі президента України № 744/2014 від 24 вересня, яким він ввів у дію рішення РНБО від 28 серпня «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності».

«У двомісячний строк подати на розгляд Ради національної безпеки і оборони України проект нової редакції Воєнної доктрини України», – йдеться у документі.

Також РНБО рекомендувала уряду передбачати при підготовці і реалізації річних національних програм співробітництва Україна - НАТО заходи, спрямовані на досягнення практичних результатів щодо зміцнення обороноздатності України і забезпечити дієвий контроль за виконанням таких річних програм.

Крім того, РНБО запропонувала Кабміну передбачити під час підготовки проекту закону про державний бюджет України на рік збільшення видатків на виробництво та закупівлю озброєння, військової техніки, інших матеріально-технічних засобів військового призначення, фінансування державних цільових оборонних програм; а також на фінансування видатків на здійснення заходів, визначених цим рішенням.

Варто додати, що деякі пункти рішення Ради національної безпеки і оборони, введеного в дію цим указом, є таємними.

Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук