В Україні проведуть масштабний облік лісових ресурсів

СуспільствоВолодимир Пиріг, 11 листопада 20162950

В Україні проведуть масштабний облік лісових ресурсів, який допоможуть організувати європейські партнери, повідомила тимчасова виконувачка обов’язків голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич.

Співпрацю в рамках проекту обговорили під час зустрічі з директором Комітету східно-європейських економічних відносин Міхаелем Хармсом і представником австрійського агентства з охорони навколишнього середовища Мікаелем Суттером.

За словами Юшкевич, в Україні планується здійснити повноцінний державний облік лісів і ведення державного лісового кадастру. Востаннє частково подібну процедуру проводили в 2011 році. Але облік всіх лісових ресурсів країни був ще в 1996 році.

«Тому Держлісагентству надзвичайно важко ефективно організовувати охорону та захист лісів, раціональне використання лісового фонду України, відтворення лісів, здійснювати систематичний контроль за якісними і кількісними змінами лісів», – пояснила Юшкевич.

В 2015 році в Україні незаконно вирубали 24 тис. куб. Лісу.

У липні 2015 року набув чинності закон, яким вводиться 10-річний мораторій на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді. Однак це не зупинило масову вирубку лісів.

В жовтні уряд затвердив нові правила вирубки лісу. Документ жорстко регламентує проведення санітарних рубок, а дія санітарних правил поширюється на всіх лісокористувачів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук