В Україні створили офіс залучення інвестицій

Кабінет міністрів України підтримав створення офісу залучення і сприяння інвестицій. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання уряду у середу, повідомило Еспресо.tv.

«Цей офіс є лише інструментом, кабмін і всі урядові органи і всі бізнесмени, професійні учасники ринку мають змінити своє ставлення до інвестора. Офіс стане інструментом у роботі кожного з нас, щоб зробити це швидко і ефективно. Офіс залучить інвестора в економіку України», – зазначила заступник міністра фінансів Оксана Маркарова.

Офіс створюється прозоро і буде фінансуватися фондом Western NIS Enterprise Fund.

Директором офісу призначено Данила Білака – канадського юриста, який має 25 років стажу роботи з інвесторами. Окрім того, Володимир Гройсман призначив Білака своїм радником.

Під час засідання уряду Володимир Гройсман також зазначив, що у порівнянні з минулим роком приріст іноземних інвестицій в Україну склав $2,5 млрд або 19%.

Крім того прем’єр виступив за продаж часток в стратегічно важливих державних підприємствах іноземним інвесторам.

«Є великі підприємства, які не потрібно продавати повністю. І де ми можемо продавати тільки частина, і залучати провідні сучасні компанії стати співвласниками наших підприємств ... Це важливо, і такі інструменти потрібно використовувати», - сказав він, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Що це означає? Що підприємства, які мають стратегічне важливе значення, і працюють тільки на ринок України, коли вони можуть мати партнерство зі світовими лідерами виробництва тієї продукції, яка є для них профільної, вони можуть охопити весь світовий ринок», - додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук