В Україні втричі зросла кількість злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми

За 9 місяців поліція виявила більше 250 злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми

За дев'ять місяців 2017 року поліція виявила 263 злочини, пов'язані з торгівлею людьми. Про це інформує Департамент комунікації Національної поліції України.

Як зазначається, цей показник майже втричі більший, ніж за весь 2016 рік. Під час досудового розслідування встановлено 281 потерпілу особу від торгівлі людьми. Серед них – 156 жінок, 106 чоловіків, 9 неповнолітніх та 10 малолітніх дітей.

За даними статистики, все більшого поширення набувають форми торгівлі людьми, не пов'язані з сексуальною експлуатацією, зокрема – трудова експлуатація (сільськогосподарські роботи, будівництво, примусове жебракування). У Нацполіції заявили, що жертвами від неї найчастіше стають чоловіки працездатного віку або особи з явними ознаками інвалідності, без постійного місця проживання та інші малозабезпечені категорії громадян.

Правоохоронці також закликали громадян не вдаватися до необдуманих дій та не приймати сумнівні пропозиції щодо працевлаштування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Джамала стала Послом доброї волі ООН у боротьбі з торгівлею людьми. Вона бере участь в інформаційній кампанії, присвяченій боротьбі з сучасними формами рабства і знялася у відеоролику, присвяченому цій проблемі. Кліп з'явився в ефірі українських телеканалів 18 жовтня - в Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Згідно з оцінками Міжнародної організації праці, число жертв примусової праці сьогодні становить майже 21 млн осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук