В Україні вже видали 72 назви нових підручників для дев'ятикласників
У Міністерстві освіти і науки відбулася презентація частини вже готових підручників для 9 класів загальноосвітніх шкіл. На 18 серпня видруковано 72 назви підручників. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі МОН України.
МОН розпочало серію презентацій щойно видрукуваних підручників, за якими навчатимуться школярі вже з 1 вересня.
На першу презентацію до МОН прибули автори підручників, директори видавництв - ті люди, які безпосередньо долучилися до процесу створення літератури для дев'ятикласників.
"Порівняно з 2008 роком, ми вже випереджаємо графік, - зазначив заступник міністра Павло Полянський. - На цьому етапі ми повністю виконуємо програму видруку підручників. Укладено угоди з 29 видавництвами на 160 назв підручників. Майже половина - готові. Для школярів-представників національних меншин друкуємо словники та підручники їхніми мовами. Обсяг літератури, яку готує МОН для 9 класу, дуже солідна, адже в школах з'явилися і нові дисципліни".
Автори підручників у своїх виступах висловили задоволення, що їхній текст отримав таке гарне оформлення. Всі нові підручники цього року кольорові.
"Міністерство робить все можливе, щоб новий підручник лежав на парті у кожного дев'ятикласника, - зауважив Павло Полянський. - Це залежить не лише від нас. Ми звертаємося до всіх районних відділів освіти вчасно забирати підручники з обласних книгозбірень. На це транспорт знайти не так уже й важко".
З ініціативи Міністерства освіти і науки перші параграфи всіх підручників розміщені на офіційному сайті МОН та у фахових освітніх журналах.
19 серпня об 11.00 відбудеться презентація підручників для 9 класу за участі директорів видавництв та авторів підручників під головуванням директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Олега Єреська (вул. Володимирська, 57, Київський міський будинок вчителя), а 20 серпня о 14.00 - презентація підручників для 9 класу з історії України та всесвітньої історії за участі директорів видавництв та авторів підручників під головуванням директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександра Удода (вул. Грушевського, 4, Інститут історії України НАН України, 6 поверх, зала вченої ради).