В Україні з початку року відремонтували 750 км доріг

У 2017 році бюджет на проведення дорожніх робіт в Україні перевищив ₴20 млрд

В Україні з початку року відремонтували 750 км доріг
фото DT.ua
Прем'єр-міністр запевнив, що уряд щотижня інспектує нові дороги

Загальний обсяг коштів, які вже виділені на проведення дорожніх робіт в Україні в 2017 році, перевищив 20 млрд грн, а протяжність відремонтованих доріг - більше 750 км. Про це у п'ятницю, 25 серпня, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомили у прес-службі секретаріату Кабміну.

Крім того, за його словами, 40 тис. км доріг полагодили ямковим ремонтом. Прем'єр нагадав, що в поточному році всі роботи почалися вчасно, в квітні, тоді як минулого року перші дорожні тендери провели лише в серпні. «Щотижня ми проводимо інспекційні поїздки регіонами, перевіряємо хід ремонтних робіт, їх якість, відкриваємо відновлені ділянки полотна. Окрема увага - будівництву нових магістралей», - сказав прем'єр-міністр.

Один з таких проектів, за його словами, - це дорога Львів-Одеса через Хмельницький, Вінницю, Миколаїв та Херсон, яка з'єднає західний кордон України з портами на Чорному морі і стане потужною складовою транзитних можливостей України. За словами глави уряду, роботи на об'єкті вже розпочато, через 3-4 роки Україна отримає нову дорогу європейської якості. «Ми послідовно виконуємо поставлене завдання щодо збільшення фінансування сектора інфраструктури та підвищення якості доріг. За 3-5 років ситуація в дорожньому господарстві зміниться докорінно. Якісні дороги - це не тільки можливість вільного та безпечного пересування для громадян, а й потужна точка росту для економіки і логістики держави», - заявив Гройсман.

Голова уряду додав, що інвестиції в будівництво доріг дуже важливі, тому що забезпечують приріст ВВП держави в 2,5-кратному розмірі.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів, що в планах відомства відновити більше 2 тис. км доріг до кінця року.

Між тим, Петро Порошенко пообіцяв виділити 30 млрд грн на ремонт доріг у 2018 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук