В Україні запровадять приватну виконавчу службу

Державна реєстраційна служба та Державна виконавча служба ліквідовані, а їхні функції передаються Міністерству юстиції.

Про це повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова 23 січня на брифінгу в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

За її словами, міністерство ухвалило таке рішення через велику кількість скарг на роботу цих служб.

«Ми передаємо повноваження з реалізації державної політики у сфері примусового виконання покарань та у сфері державної реєстрації Міністерству юстиції», – розповіла Севостьянова.

За її словами, в результаті цієї реформи буде створено систему, в якій виконання судових рішень здійснюватиметься за змішаною системою.

«Окрім державних виконавців, у нас буде приватна виконавча служба», – сказала перший заступник міністра юстиції.

Стосовно ж реформування системи реєстрації, то, за словами Севостьянової, ці функції мають поступово передаватися органам місцевого самоврядування разом з усіма коштами, передбаченими на реалізацію цих функцій.

У свою чергу, грузинський експерт, кандидат на посаду топ-менеджера в Міністерстві юстиції Джамбул Ебаноідзе наголосив, що головним лейтмотивом реформи реєстраційної системи буде орієнтир на потреби громадян України, а не державні органи.

Також, за його словами, здійснюватиметься розподіл системи реєстрації на фронт- і бек-офіси, «щоб громадяни отримували ці послуги швидко, не втрачаючи часу».

У свою чергу, ще один грузинський експерт у реформуванні виконавчої системи Хатія Шелія розповіла, що в контексті реформи виконавчої служби заплановано створити інститут приватних виконавців.

«Такий інститут існує в багатьох країнах світу ... Це дає скорочення витрат держави на утримання виконавчої системи, створення приватного сектора та викорінення корупції», – запевнила вона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • подоприголов александр 23 січня 2015, 15:29

  Частные ИС при нынешнем уровне коррупции и нашем менталитете, это будет что-то!!! Короче, узаканиваем коллекторов, меняем вывеску и рекет 90х, покажется Вам легким романтическим приключением!!! Этого ли хотели люди на майданах по всей стране?!!!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук