В Україні запустили першу захищену «хмару» для держустанов

Компанія De Novo запустила першу в Україні захищеноу «хмару» G-Cloud, створену спеціально для потреб державних установ і підприємств.

У прес-службі компанії запевнили, що G-Cloud є сертифікованою відповідно до вимог КСЗІ (комплексної системи захисту інформації), що гарантовано забезпечить високий рівень надійності ресурсів.

Архітектура G-Cloud реалізована за стандартами «хмарних» комплексів корпоративного рівня. Обладнання G-Cloud розміщується у датацентрі рівня Tier 3+ компанії De Novo. Обчислювальні ресурси G-Cloud призначені, передусім, для безперервного обслуговування високонавантажених комплексів та критичних для відмов IT-систем державних організацій.

Задля сертифікації G-Cloud було створено нову методологію атестації «хмарних» інфраструктур за державними стандартами до комплексних систем захисту інформації. У De Novo сподіваються, що запуск G-Cloud відкриє нові перспективи зростання для «хмарного» ринку України та полегшить проходження сертифікаційної процедури постачальникам «хмарних» послуг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук