В Україні зросла кількість прихильників вступу до ЄС та НАТО

СуспільствоОльга Карабан, 20 листопада 20148063
В Україні зросла кількість прихильників вступу до ЄС та НАТО
фото business.ua

Трохи більше половини українців (51%) підтримують вступ до НАТО. При цьому 64% респондентів підтримують вступ України до Європейського Союзу, а 17% – до Митного союзу. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Зокрема, якби сьогодні проводився референдум про вступ України до НАТО, то половина опитаних (51%) проголосували б за вступ, 25% – проти, ще чверть – не визначилися або не брали б участі у такому референдумі.

Згідно з даними опитування, починаючи із квітня поточного року кількість прихильників вступу до НАТО постійно збільшується. У листопаді зафіксовано найбільший рівень його підтримки (з 40 у квітні до 51%) при одночасному зменшенні противників вступу (з 46 у квітні до 25%). Найбільше вступ до НАТО підтримують мешканці заходу, півночі та центру.

Разом з тим, з квітня 2014 року спостерігається збільшення прихильників вступу до ЄС (з 55 у квітні до 64%) при одночасному зменшенні прихильників Митного союзу (з 24 у квітні до 17%).

Майже половина опитаних (48%) підтримують ініціативу скасування на законодавчому рівні позаблокового статусу України, близько третини (28%) – проти цього. Ще чверть – не визначилися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук