<

Більшість українців не готова віддати Донбас терористам, – опитування

СуспільствоОльга Карабан, 20 листопада 20145470

Понад 70% українців виступають проти відокремлення від України територій так званих «Донецької та Лугнаської народних республік». Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

«Більшість респондентів (71%) не підтримують ідею відокремлення територій, які контролюють ДНР і ЛНР від України. Водночас, кожен п'ятий виступає за відокремлення, кожен десятий – не визначився», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, за результатами опитування, 36% респондентів переконані, що необхідно скасувати перемир'я і завершити АТО до повного відновлення української влади на всьому Донбасі, 21% підтримують надання ширших економічних та гуманітарних повноважень регіону, ще 17% – за надання цим територіям самостійності, федеративного статусу краю, але залишити у складі України, ще 9% – за відокремлення цих територій від України. Ще 17% опитаних не визначилися.

Найбільше скасування перемир'я і завершення АТО підтримують на заході, відокремлення цих територій від України – на самому Донбасі.

Опитування проводилось 6-13 листопада 2014 року методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Було опитано 2 тис. респондентів. Помилка репрезентативності дослідження – не більше 2,8%.

Нагадаємо, антитерористична операція на сході України триває з середини квітня 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук