В Україну прибула делегація Гаазького трибуналу, щоб розслідувати вбивства на Майдані

СуспільствоОксана Руда, 12 листопада 20142070
В Україну прибула делегація Гаазького трибуналу, щоб розслідувати вбивства на Майдані
фото kriminal-ua.info

В Україну з робочим візитом прибула делегація Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду. Про це у середу, 12 листопада, повідомила прес-служба ГПУ.

«Метою візиту делегації є оцінка ситуації та обговорення інформації, яку 22 вересня було надано Генеральною прокуратурою на підтвердження звинувачень щодо вищих посадових осіб України та притягнення їх кримінальної відповідальності у цьому суді», – йдеться у повідомленні.

Керівник відділу аналізу ситуацій Емерік Роже наголосив, що головна мета місії – зрозуміти, чи підпадають під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду ті злочини, які були скоєнні в Україні під час акцій протесту з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

Під час зустрічі сторони обговорили результати розслідування кримінальних проваджень щодо подій, пов’язаних з розгоном мирних демонстрантів, заподіянням тілесних ушкоджень, а також вбивствами громадян у період з листопада минулого року по 22 лютого 2014 року.

Генпрокурор України Віталій Ярема наголосив, що Генеральна прокуратура готова до конструктивної співпраці з Офісом Прокурора МКС для встановлення істини у трагічних подіях, які відбувалися в Україні під час мирних акцій протесту.

Нагадаємо, 25 лютого Верховна Рада України звернулася до Міжнародного кримінального суду з метою притягнення до кримінальної відповідальності у цьому суді вищих посадових осіб України щодо передбачених статтею 7 Римського статуту МКС злочинів проти людяності під час мирних акцій протестів громадян, що мали місце в Україні у період з 30 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

25 квітня 2014 року прокурором МКС Фату Бенсудою відкрито процедуру попереднього вивчення ситуації в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук