В «Укрпошті» пояснили, як відправляти кореспонденцію в окуповані райони Донбасу

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 листопада 201415740

«Укрпошта» припинила з 27 листопада прийом і доставку поштових відправлень в районах Донецької та Луганської областей, які не перебувають під контролем української влади.

Про це повідомляє прес-служба «Укрпошти».

У випадку необхідності відправлення пошти споживачам, які проживають на підконтрольних терористам територіях, надсилати пошту можна до поштових відділень, які функціонують у підконтрольних українській владі населених пунктах. Відправити листа або посилку можна «до запитання», вказавши після найменування адресата назву населеного пункту (що контролюється українською владою), району, області, а також найменування об'єкта поштового зв'язку місця призначення та поштовий індекс. Відправник має обов'язково поінформувати адресата про надходження відправлення на його ім'я та погодити з ним об'єкт поштового зв'язку місця призначення.

«Укрпошта» також наголошує, що у зв'язку з активним веденням бойових дій не здійснюється приймання поштових відправлень до  міста Авдіївки, населених пунктів Тельманівського та Ясинуватського районів Донецької області задля уникнення ризику загрози життю і здоров'ю працівників поштового зв'язку. 

Частково забезпечується надання послуг поштового зв'язку у Дебальцевому (працюють ВПЗ Дебальцеве № 1, 3, 5, ВПЗ Миронівський, ВПЗ Світлодарське) Донецької області та Попасній (ВПЗ Попасна № 1, 2) Луганської області. Відправити у ці міста можна тільки реєстровані поштові відправлення, обов'язково вказавши номер телефону адресата. В разі надходження посилки, про що адресата інформуватимуть працівники відділення «Укрпошти», він має самостійно забрати відправлення у відділенні, оскільки доставка додому не здійснюється.

Прийом відправлень у вказаних відділеннях здійснюється всіх видів.

Як повідомляв ZAXID.NET, 7 листопада Кабінет міністрів видав розпорядження №1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження».

14 листопада президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів у дію рішення РНБО «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях».

На виконання цього указу в окупованих районах Донбасу вже припинили працювати українські банки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук