Кабмін затвердив перелік населених пунктів, на які не поширюються повноваження української влади

СуспільствоВолодимир Пиріг, 14 листопада 20146320

Кабінет Міністрів України затвердив перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

Згідно з розпорядженням уряду №1085-р від 7 листопада, яким закріплено цей перелік, до нього увійшли 23 міста обласного значення, 9 районів повністю та 1 – частково.

Всі вони входять до Донецької та Луганської областей, при цьому в перелік включені і обидва обласні центри.

У додатку до урядового розпорядження зазначається, що в Донецькій області органи держвлади тимчасово не повноважні в 12 містах обласного значення: Донецьку, Докучаєвську, Горлівці, Єнакієвому (крім підлеглого Єнакіївській міськраді міста Вуглегірськ), Жданівці, Кіровському, Макіївці, Сніжному, Торезі, Харцизьку (включаючи підлеглий Харцизькій міськраді Зугрес), Шахтарську та Ясинуватій.

Те саме стосується всіх населених пунктів Амвросіївського, Старобешівського та Шахтарського районів Донецької області, а також частини Новоазовського району: сіл Піонерське, Приморське, Комінтерново, Водяне, Заїченко, Широкино, Бердянське, Павлопіль, Пищевик, Черненко, Лебединське та Сопине.

В Луганській області органи держвлади тимчасово не повноважні в 11 містах обласного значення: Луганську, Алчевську, Антрациті, Брянці, Кіровську, Красному Лучі, Краснодоні, Первомайську, Ровеньках, Свердловську та Стаханові. Це ж стосується всіх населених пунктів 6 районів області: Антрацитівського, Краснодонського, Лутугинського, Перевальського, Свердловського і Слов'яносербського.

При цьому в додатку нагадується, що кордони Слов'яносербського і Новоайдарського районів Луганської області були змінені постановою Верховної Ради від 7 жовтня нинішнього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук