В уряді роз’яснили механізм декларування доходів розлученого подружжя для отримання субсидії

Нещодавно Кабінет міністрів вніс зміни до програми призначення субсидій

Розлучене подружжя, яке не має неповнолітніх дітей, не має відображати у своїх деклараціях доходи одне одного, якщо вони зареєстровані і проживають окремо. Про це повідомляється на сторінці уряду в Facebook.

Щоправда, якщо розлучена сім'я має неповнолітніх дітей, у декларації потрібно відобразити матір або батька дитини. Це залежить від того, з ким проживає дитина.

Тоді необхідно звернутися до комісії з питань призначення житлових субсидій – щоб доходи того з батьків, який не зареєстрований та не проживає з дитиною, не зараховували до сукупного доходу домогосподарства.

Разом із заявою потрібно надати документ, що дитина проживає із заявником. Йдеться про довідку з ЖЕКу, сільської чи селищної ради.

Раніше Кабінет міністрів вніс зміни до програми призначення субсидій: з наступного опалювального сезону розраховувати на субсидію не зможуть ті, хто приховує статки, має великі будинки чи квартири або має тіньову зайнятість.

Як писав ZAXID.NET, раніше в уряді пояснили, як трудовим мігрантам подати заявку на субсидію. Перебування людини за кордоном не є підставою для відмови їй у прийнятті заяви на отримання субсидії, повідомила прес-служба уряду, коментуючи інформацію про те, що працівники соцзахисту не приймають заяви на субсидію від тих, хто перебував за кордоном понад 60 днів.

В уряді, зокрема, назвали незаконними усні відмови працівників органів соцзахисту в прийомі таких заяв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук