В Європі діє надсекретний підрозділ російського ГРУ, – New York Times

Підрозділ причетний до спроби державного перевороту в Чорногорії, дестабілізації в Молдові і отруєння Скрипалів у Великій Британії

СвітЮрій Братюк, 9 жовтня8371

На території Європи вже кілька років діє надсекретний підрозділ російської розвідки, який проводить дестабілізуючі операції. Про це йдеться у розслідуванні The New York Times.

Журналісти стверджують, що РФ створила надсекретну групу з елітних співробітників спецслужб, які спеціалізуються на вбивствах і підривній діяльності на території інших країн. Існування групи, під назвою «підрозділ 29155» засекречене навіть всередині ГРУ.

За даними журналістів, «підрозділ 29155» діє як мінімум десять років, але ідентифікувати їх вдалося після невдалої спроби державного перевороту в Чорногорії у 2016 році.

Після цього вдалося встановити причетність цих «диверсантів» до спроби дестабілізації в Молдові, двох спроб вбивства торговця зброєю в Болгарії, отруєння Скрипалів у Великій Британії.

На відміну від більшості інших співробітників російської розвідки, члени «підрозділу 29155» вільно відвідують європейські країни. Деякі з них мають нагороди за участь у війнах в Афганістані, Чечні і на Донбасі.

Західні спецслужби дійшли до висновку, що всі ці спецоперації є частиною скоординованої і триваючої кампанії російських спецслужб з дестабілізації ситуації в Європі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук