В зоні АТО відкрили першу синагогу і шукають рабина

В зоні АТО відкрили першу синагогу і шукають рабина

На базі Єврейської роти Української добровольчої армії (УДА) 16 вересня 2016 року відкрилася імпровізована синагога, повідомила боєць УДА, блогерка і журналістка Олена Білозерська.

«Не всі знають, що у складі Української Добровольчої армії під проводом Дмитра Яроша є підрозділ, в якому служать бійці-мусульмани, а також, віднедавна, є Єврейська рота. Її командир, Максим, з нами з перших боїв 2014-го року. Це реальний бойовий підрозділ, на даний момент більшість його бійців – на передових позиціях у секторі “М”», – написала вона у Facebook і виклала відео, на якому показано запалювання свічок і молитва у суботній вечір.

Командир Єврейської роти Максим розповідав, що ідея створити Єврейську роту виникла торік. Її бійці воюють з травня 2014 року, а до створення роти перебували у різних підрозділах – від «Айдару» до ЗСУ.

«До наших побратимів-солдатів приїжджають капелани різних християнських конфесій. А от з єврейськими капеланами – проблема. Ми не всі релігійні люди, не всі знають, що як має бути, але є бажання, є устремління до Бога. Є бажання вивчати Тору, бо на війні завжди ближче до Бога. Тут у нас є маленька вакансія. Якщо є якийсь сміливий рабин, який хоче нести у нас службу, то ласкаво просимо. Синагогу ми йому приготували», – каже командир роти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук