«Вболіватимемо тільки за Україну»
Спорт

«Вболіватимемо тільки за Україну»

Соліст «Тіні сонця» Сергій Василюк про футбол та пісню «Їхали козаки»

Катерина Сліпченко, 12 червня 2016 0

12 червня українська збірна вперше вийде на матч Євро-2016 під пісню гурту «Тінь сонця». Нагадаємо, що вболівальники самі обрали композицію, яка стала візиткою збірної України та звучатиме перед оголошенням складу команди.

Пісня «Їхали козаки» зібрала - 42% голосів. Цікаво, що пісня-переможець спочатку не була представлена серед варіантів голосування. Вона була запропонована користувачами в коментарях, а потім організатори додали пісню в загальний список для голосування.

Під пісню «Їхали козаки» в ринг виходить інтерконтинентальний чемпіон за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) боксер Олександр Усик. Щоправда саме він не був надто втішений вибором футбольних вболівальників і навіть мав наміри відмовитись від цієї пісні.

ZAXID.NET попросив соліста гурту Сергія Василюка розповісти трохи докладніше про пісню, із якою найближчими тижнями українські  вболівальники зустрічатимуть свою зібрну на полях Євро-2016.

Розкажіть, будь ласка, докладніше історію появи пісні «Їхали козаки».

Пісня виникла на козацькій землі в творчій родині Момотів, жителів Кам’янського (колишній Дніпродержинськ). Цю пісню в репертуар «Тінь Сонця» приніс гітарист Кирило Момот, який зараз живе у Польщі і дуже сумує за Батьківщиною. Цю пісню гурт виконує вже більше 10-ти років( вона увійшла до альбому «Полум’яна Рута», 2007 року), ця пісня пройшла довгий тернистий шлях до свого визнання.

Чи стало для групи несподіванкою те, що пісня стала візитівкою збірної?

Ми хочемо подякувати вболівальникам українського футболу за те, що завдяки  їхньому сприянню пісня «Козаки» була включена до числа пісень-номінантів, з яких обирали музичну візитівку для нашої збірної. Відверто кажучи, ми вірили в  успіх, оскільки об’єктивно кажучи пісня є дуже популярною серед любителів спорту в нашій країні.

Як ви ставитесь до реакції Олександра Усика?

Реакція Олександра Усика була неоднозначною. В той же час вона не стосувалася власне гурту «Тінь Сонця». Згодом ми провели з ним переговори і є велика імовірність, що Олександр і далі буде виходити на ринг під нашу композицію.

Чи самі музиканти захоплюються футболом та за які країни, крім України, вболіватимуть?

Бас гітарист гурту Сергій Гавара, та звукорежисер Володимир Приходько  свого часу професійно займалися футболом, до дитячої футбольної команди ходив також і я, але з різних причин головною справою нашого життя стала музика. В той же час ми і наші родини є давніми футбольними вболівальниками, тому, звичайно ж, вболіватимемо за нашу збірну на ЄВРО-2016. У кожного з нас є свої симпатії, але на цьому чемпіонаті Європи ми вболіватимемо тільки за Україну.

Фото: офіційний сайт гурту «Тінь сонця»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук