Вчителів, які допомагали так званим ДНР і ЛНР звільнять з роботи

Міністерство освіти і науки України заявило про необхідність звільнення педагогів, які допомагали самопроголошеним «Донецькій і Луганській народним республікам».

Про це йдеться в листі міністра освіти Сергія Квіта, направленому місцевим органам управлінь освіти та керівникам навчальних закладів.

За його словами, в той час, коли більшість педагогічних і науково-педагогічних працівників проявляють високу громадянську позицію і патріотизм, інша, незначна частина осіб з їх числа, брала участь в організації так званих «референдумів» у Донецькій та Луганській областях або навіть стала безпосереднім учасником терористичних організацій ДНР і ЛНР.

«Участь в антидержавній діяльності повинна тягнути за собою правові наслідки, які визначені законодавством, зокрема Кодексом законів про працю», – повідомив міністр освіти.

Крім цього, Квіт рекомендував прийняти до уваги ці обставини і забезпечити, щоб навчально-виховний процес в системі освіти забезпечували особи, які не заплямували себе в терористичних організаціях або пособництвом їм.

«Зі свого боку Міносвіти і Держінспекція навчальних закладів будуть моніторити рішення цього питання», – підкреслив Сергій Квіт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук