Великобританія надала Україні грант на соціальну підтримку шахтарів

Великобританія надала Україні грант на соціальну підтримку шахтарів
Шахтарі бояться втрати роботу і дохід

Уряд Великобританія надав Україні грант на роботу проектного офісу для створення концепції системи соціальної підтримки працівників вугільної галузі та населення територій, на яких розташовані вугледобувні та вуглепереробні підприємства, що знаходяться на стадії ліквідації (консервації). Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Згідно зі звітом про роботу уряду у 2015 році, планується ліквідувати збиткові шахти «Зарічна» ДП «Львіввугілля» (річний видобуток - 0,06 тис. тонн); шахти «№9 Нововолинська» ДП «Волиньвугілля») (92,6 тис. тонн); шахти «Родинська», що входить до ДП «Красноармійськвугілля» (видобуток в 2015 році скалав 16. тис тонн); шахти «Північна» ДП «Дзержинськвугілля» (54,7 тис. тонн).

Також повідомляється, що з профспілками та органами обласної та центральної влади вже узгоджена ліквідація шахти «Південна» ДП «Дзержинськвугілля (0,04 тис. тонн), а в лютому 2016 року на ліквідацію повинна бути передана шахта «№5 Нововолинська» і шахта «ім. Коротченко».

В цілому в 2015 році року на ліквідацію була передана одна шахта, ліквідовані чотири.

Уряд у звіті повідомив про завершення передприватизаційної підготовки п’яти об’єктів держпідприємств «Львіввугілля» та «Волиньвугілля».

Також повідомляється, що вишукуються фінанси для завершення передприватизаційної підготовки вугледобувних підприємств на сході країни.

Нагадаємо, вугледобувні підприємства, що входять до сфери управління Міненерговугілля, в 2015-му знизили видобуток на 62% (на 10 млн 984,1 тис тонн.) - до 6 млн 742,2 тис. тонн, в т.ч. видобуток коксівного вугілля скоротився на 57,6%, енергетичного - на 63,5%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук