Верховна Рада надала освітні пільги добровольцям АТО та їхнім дітям

Верховна Рада надала право на державну цільову підтримку для здобуття професійно-технічної та вищої освіти у державних і комунальних навчальних закладах усім категоріям учасників бойових дій та їхнім дітям. За ухвалення в цілому відповідного законопроекту у вівторок, 27 лютого, проголосували 240 депутатів при мінімально необхідних 226.

Як повідомила агенція «Інтерфакс-Україна», документ пропонує надати право на державну цільову підтримку для здобуття професійно-технічної та вищої освіти в державних комунальних навчальних закладах усім категоріям учасників бойових дій та їхнім дітям, зокрема, особам, які брали безпосередню участь в АТО у складі добровольчих формувань, які в подальшому були включені до складу Збройних сил України, та інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань та правоохоронних органів. Крім того, таке право буде надано і учасникам бойових дій на території інших країн.

До слова, наразі законодавство надає освітні пільги лише військовослужбовцям (резервістам, військовозобов'язаним) і працівникам Збройних сил України, Національної гвардії України, інших, утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, і брали безпосередню участь в АТО.

Нагадаємо, Верховна Рада закликала уряд створити Міністерство з питань ветеранів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук