Верховна Рада прийняла за основу законопроект про протидію домашньому насильству

СуспільствоЮлія Поліковська, 17 листопада 20164300
Верховна Рада прийняла за основу законопроект про протидію домашньому насильству
У Верховній Раді у першому читанні прийняли законопроект про протидію домашньому насильству

Верховна Рада України у четвер прийняла в першому читанні за основу урядовий законопроект №5294 «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

У пояснювальній записці до законопроекту зазначено, що з метою боротьби з домашнім насильством в документі пропонуються впровадження комплексного підходу до боротьби з цим явищем, істотне доповнення існуючих інструментів такої боротьби, введення нових визначень термінів і інші норми, спрямовані на поліпшення захисту постраждалих від домашнього насильства.

Метою проекту нормативно-правового акта є узгодження положень чинного законодавства України в сфері протидії домашньому насильству та насильству над жінками та адаптації його до європейських стандартів.

У Міністерстві соціальної політики вважають, що прийняття даного закону, зокрема, сприятиме протидії дискримінації за гендерною ознакою, введенню додаткових заходів, спрямованих на створення запобіжних та захисних механізмів боротьби з усіма формами гендерно зумовленого насильства, забезпечення додаткових гарантій захисту права на рівність між чоловіками і жінками, вилученню правових положень, які викликають дискримінацію.

Нагадаємо, нещодавно депутатки міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» обговорили з прем’єр-міністром можливість запровадження посади урядового уповноваженого з забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук