Верховна Рада виділила додатково 150 млн грн на кіберзахист

Верховна Рада прийняла рішення збільшити витрати на розвиток, модернізацію та функціонування системи кіберзахисту в Україні, передбачені бюджетом на 2017 рік, на 150 млн грн. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Згідно з розміщеним на сайті Верховної Ради висновком парламентського комітету з питань бюджету до проекту цього закону від 21 грудня, на забезпечення функціонування державної системи спеціального зв’язку та захисту інформації із загального фонду бюджету буде додатково виділено 7 млн грн. У свою чергу, на розвиток і модернізацію державної системи спеціального зв’язку та захисту інформації буде виділено додаткових 143 млн грн.

У проекті держбюджету на 2017 рік від 15 вересня було заплановано виділити на забезпечення функціонування державної системи спеціального зв’язку та захисту інформації 911 млн грн із загального фонду бюджету та 12 млн із спеціального. У свою чергу, на розвиток і модернізацію державної системи спеціального зв'язку та захисту інформації планується виділити 256 млн грн і загального фонду бюджету.

Нагадаємо, секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов 14 грудня заявив, що кібератаки на сайти Міністерства фінансів, Державної казначейської служби та інших органів, які відбулися перед цим, були заздалегідь сплановані і скоординовані з єдиного центру, розміщеного у РФ.

Відтак, за інформацією Турчинова, Національний координаційний центр кібербезпеки мав прийняти деталізований план заходів щодо підвищення рівня кіберзахисту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук