Верховна Рада змінить бюджетний кодекс для підтримки кінематографа

КультураК.С., 18 лютого 20162350

Комітет з питань бюджету Верховної Ради України розглянув та рекомендував взяти за основу і ухвалити в першому читанні проект Закону про внесення змін до бюджетного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні (№3240).

«Цей законопроект - важлива частина пакету законопроектів про державну підтримку кінематографії в Україні, без якого не зможе запрацювати основний проект з пакету, який вже було ухвалено парламентарями в першому читанні», - прокоментував рішення Верховної Ради голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Крім проектів №3081-д та №3240, в пакет входять також проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні (№3238) та проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні (№3239). Згідно регламенту ВРУ, внесення змін в зазначені вище кодекси має здійснюватися окремими законами.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про державну підтримку кінематографії в Україні. Проектом (№3081-д) пропонується визначити основні засади державної політики, спрямовані на підтримку вітчизняної кінематографії.

Зокрема, визначаються форми та порядок надання державної фінансової підтримки суб’єктам кінематографії; пропонується створити Раду з державної підтримки кінематографії, унормовується її правовий статус, завдання, структура, діяльність; деталізується механізм участі держави у фінансуванні кіновиробництва, визначаються культурні та виробничі критерії Культурного тесту фільмів, запроваджується бальна система, за якою оцінюється елементи національних фільмів тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук