Верховний суд відмовив у поновленні на посаді скандальному львівському судді Василю Масендичу

Суддю звільнили за перевищення повноважень у справі про «Радио Вести»

СуспільствоСофія Лазуркевич, 23 листопада 201811550
Верховний суд відмовив у поновленні на посаді скандальному львівському судді Василю Масендичу
Василь Масендич під час одного з судових засідань

Велика палата Верховного суду 22 листопада відмовила скандальному львівському судді Василю Масендичу у поновленні на посаді судді Франківського районного суду Львова. Його звільнили у березні через ухвалу про «Радио Вести».

Вища рада правосуддя звільнила Василя Масендича за перевищення повноважень при розгляді судової справи, що стосувалася дії ліцензії на мовлення «Радио Вести». У лютому 2017 року своєю ухвалою Василь Масендич зупинив розгляд у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення заяви про продовження терміну дії ліцензії київського «Радио Вести» (ТОВ «ТРК Дивосвіт»). Через це рішення Нацрада не змогла вчасно позбавити ліцензії «Радио Вести».

Після звільнення Василь Масендич звернувся до Верховного суду з метою визнати протиправним та скасувати рішення Вищої ради правосуддя. 25 червня Касаційний суд у складі Верховного суду відмовив йому у задоволенні позовних вимог. Однак у липні він подав апеляційну скаргу у Велику палату Верховного суду, яка 22 листопада також залишила її без задоволення.

Нагаємо, що Василь Масендич відзначився й в іншій скандальній справі. Він поновив на посаді звільненого через хабар посадовця Міноборони Олексія Крисевича.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук