Подружжя львівських суддів провалило перевірку на відповідність посадам

СуспільствоНазарій Тузяк, 18 жовтня 201830331
Подружжя львівських суддів провалило перевірку на відповідність посадам
Заступниця голови Львівського апеляційного господарського суду Тетяна Костів не пройшла перевірку на відповідність займаній посаді

Вища кваліфікаційна комісія України визнала двох львівських суддів такими, що не відповідають займаним посадам. Йдеться про подружжя Михайла та Тетяну Костів, які працюють суддями Львівського апеляційного адмінсуду та Львівського апеляційного господарського суду відповідно (при цьому Тетяна Костів є ще й заступницею голови суду).

Львівські судді проходили кваліфікаційне оцінювання 17 жовтня. У четвер, 18 жовтня, прес-служба Вища кваліфікаційної комісії суддів України повідомила, що троє із 21 судді, які напередодні проходили перевірку, виявились такими, що не відповідають займаним посадам. Серед них є й Михайло Костів, який за підсумками перевірки набрав 644 бали, та Тетяна Костів, яка отримала 648 балів.

У повідомленні Вищої кваліфікаційної комісії не зазначається, яким є допустимий мінімум балів, що дозволив би суддям залишитись на своїх посадах, однак усі судді, що під час перевірки набрали 680 балів, були визнані такими, що відповідають займаним посадам.

Головна спеціалістка Вищої кваліфікаційної комісії України Тетяна Гогусь пояснила ZAXID.NET, що «прохідний» бал по кожному судді розраховується окремо. Однак у будь-якому випадку, якщо суддя не пройшов перевірки, то його невдовзі мають звільнити: після тестування Вища кваліфікаційна комісія подає клопотання Вищій раді правосуддя, яка на своєму засіданні прийматиме рішення про звільнення суддів.

Доки Вища рада правосуддя не розгляне справи Михайла та Тетяни Костів, вони продовжуватимуть працювати на своїх посадах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук