Верховний суд визнав борг «ПриватБанку» перед заводом Коломойського

«ПриватБанк» має виплатити АТ «Нікопольський завод феросплавів» майже 22 млн грн

Верховний суд України за клопотанням АТ «Нікопольський завод феросплавів» закрив провадження відкрите на підставі касаційної скарги «ПриватБанку» щодо рішення про виплату банком млн грн боргу на користь заводу. Відповідне рішення ВСУ ухвалив 2 червня, повідомляє Finbalance з посиланням на матеріали суду.

Верховний суд констатував, що вже виносив рішення щодо подібних правовідносин у рамках іншої справи – теж за участю НБУ і «ПриватБанку».

Згідно з судовими матеріалами, «Нікопольський завод феросплавів» передавав у заставу для НБУ рухоме майно (тепловози, напіввагони) вартістю 40 млн грн. Відповідне обтяження було знято після виплати поручителем для кредитора 21,85 млн грн, як це було передбачено мировою угодою (затвердженої ухвалою Госпсуду Дніпропетровської області від 28.08.2019 у справі №904/2382/18).

Раніше НБУ заявляв, що ініціатором мирової угоди був «Нікопольський завод феросплавів», і вона передбачала можливість погашення суми зобов’язань упродовж 12 місяців рівними частинами без комісії. При цьому 06.09.2019 завод достроково погасив всю цю заборгованість.

31 жовтня минулого року Госпсуд Дніпропетровської області затвердив ще одну мирову угоду між Нацбанком і АТ «Нікопольський завод феросплавів» як майновим поручителем за кредитними зобов’язаннями «ПриватБанку».

У кінці січня 2020 року «ПриватБанк» – на фоні мітингів під своїм головним офісом працівників Нікопольского заводу феросплавів - повідомив, що виплатив підприємству 21,8 млн грн, виконавши рішення Госпсуду м. Києва від 17.12.2019.

У березні НБУ та «ПриватБанк» програли апеляцію на рішення господарського суду Києва, який стягнув із «ПриватБанку» 21,85 млн грн на користь «Нікопольського заводу феросплавів».

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що компанія «Арлан», власниками якої є екс-власники «ПриватБанку» Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, виграла у суді проти банку 17,6 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук