Ветеранам АТО пропонують професійну освіту за грантові кошти

СуспільствоМарта Когут, 6 червня 2019, 16:16 0

Демобілізовані учасники АТО можуть здобути професійну освіту за грантові кошти. Йдеться про грант на оплату курсів із професійної підготовки, перекваліфікації або ж підвищення кваліфікації. Фінансує це Агентство ООН з питань міграції.

Отримати грант може кожен демобілізований учасник АТО. Спершу потрібно зареєструватися через інтернет. Для тих, хто зголосився, проведуть тренінг та допоможуть обрати відповідний фах. Далі кожен учасник має довести комісії, що обрані курси йому таки дійсно потрібні. І після цього зможе отримати 400 євро для оплати за навчання. Але не живими грішми.

«Це програма, яка вже багатьом допомагає. Я знаю багатьох хлопців, які вже скористалися, це кошти Євросоюзу які виділяються на реінтеграцію і адаптацію наших ветеранів. Я хочу вчитися німецької мови, я вибрав собі такий напрямок – німецька мова, тому що вона мені потрібна, вона мені подобається і я буду її вчити», – розповів учасник АТО Тарас.

Організатори додають – жодних обмежень у виборі немає. Від курсів бармена – до програмування чи створенням мобільних додатків.

«Можна зайти до нас на сторінку в Facebook або на сайт Центр зайнятості вільних людей і там підвішані пости зверху і можна знайти посилання на анкету, на форму, яку треба заповнити. Це означає, що ви вже пройшли перший етап. І обов’язково це має бути демобілізований учасник, не діючий військовий», – додала координаторка проекту з реінтеграції ветеранів, Ірина Думич.

Станом на сьогодні, вже 21 демобілізований боєць обрав свій напрямок та захистився перед комісією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук