Від коронавірусу в Україні вже померли 43 медики

Медичні працівники становлять 17% від усіх хворих на коронавірус в Україні

З початку епідемії коронавірусної хвороби Covid-19 в Україні від спричинених нею ускладнень померли 43 медичні працівники, повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Сьогодні з болем у серці ми не можемо не згадати 43 медичних працівників, які загинули, протидіючи Covid-19. Наразі кожен лікар фактично теж перебуває на передовій, воюючи за наше здоров’я та життя. Українські медики прирівняні до українських військових, які захищають країну на сході. І родини загиблих лікарів у недалекому майбутньому мають отримати відповідні компенсації», – заявив президент у неділю, 21 червня, – на День медика.

До слова, цього ж дня міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що за час епідемії в Україні коронавірус виявили майже у шістьох тисяч медичних працівників, що становить 17% від усіх зафіксованих випадків захворювання.

У цьому зверненні Зеленський також повторив обіцянку міністра охорони здоров’я про підвищення зарплат лікарям з 1 вересня на 25, 50 і 70%, залежно від категорії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук