Відсьогодні діють нові правила в’їзду в пішохідну зону в центрі Львова

Власникам транспорту видають нові перепустки трьох видів

Відсьогодні діють нові правила в’їзду в пішохідну зону в центрі Львова

Віднині, 1 серпня, змінено порядок регламентованого в’їзду в пішохідну зону центральної частини Львова. Так, старі перепустки синього кольору уже втратили чинність, натомість діють нові – червоного, жовтого та зеленого кольорів, залежно від категорії транспорту.

Зокрема, мешканцям пішохідної зони видають перепустки зеленого кольору. Для в’їзду транспорту, що обслуговує мешканців та заклади, розміщені тут, – перепустки жовтого кольору, а для спецтранспорту – червоного кольору, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Як зазначив керівник «Муніципальної дружини» та радник міського голови з питань безпеки Юрій Діль, станом на 28 липня видано понад 100 нових перепусток. Загалом до комунального підприємства надійшло близько 300 заявок на видачу перепусток. Левова частка з них – 250 – від львів’ян, які зареєстровані та проживають у пішохідній зоні міста.

Нагадаємо, для мешканців заїзд у пішохідну зону упродовж цілої доби залишається безкоштовним, за умови отримання нової перепустки (зеленої).

Автомобілі доставки, які працюють у пішохідній зоні, безкоштовно можуть заїжджати із 6:00 до 8:00. Платний заїзд – з 8:00 до 11:00. Щоправда, попередньо потрібно оплати кошти на рахунок ЛКП «Муніципальна дружина» за обслуговування системи в’їзду/виїзду в пішохідну зону. Вартість місячної перепустки (жовтого кольору) – орієнтовно 140 грн.

Перепустки червоного кольору видають спецтранспорту безкоштовно. Йдеться про автомобілі комунальних підприємств, машини, які обслуговують поліклініку на вул. Руській, а також засоби, що належать священикам храмів, розташованих у пішохідній зоні. Але перебування такого транспорту має бути у спеціально відведених місцях.

Для отримання перепустки нового зразка потрібно звернутись у Ратушу, кабінет 1 (охорона) або за гарячим номером «Муніципальної дружини» – 259-00-15. З переліком документів, які потрібно надати для отримання нової перепустки, можна ознайомитися на сайті ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук