Відсьогодні тестери-іноземці перевірятимуть заклади харчування у Львові

У місті стартував проект «Львівська гостинність»

СуспільствоОрися Шиян, 8 вересня 20155540

8 вересня у Львові стартує ініціатива з перевірки якості закладів харчування. Її метою є покращення якості сервісу львівських ресторацій та кафе, а також поширення позитивного досвіду їх роботи.

Для участі в проекті запрошено усіх представників ресторанного ринку Львова та частково області, повідомляє прес-служба ЛМР.

Про успішність проекту в Німеччині поділились директор німецько-українського партнерського проекту у сфері бізнесу Фолькер Штотцнер, а також президент Асоціації готельно-ресторанного бізнесу «DEHOGA» з Бранденбурга Олаф Шопе.

«В епоху соціальних медіа стабільна висока якість є необхідною ознакою сьогодення. Досвід поширюється набагато швидше. Ще в момент візиту у ресторан друзям та знайомим поширюють пости та інформують у Twitter, яким було обслуговування, атмосфера, чи смакувала їжа, чи варто сюди приходити», – пояснив Олаф Шопе.

На думку генерального директора «DEHOGA» (Бранденбург) Олафа Люке, ресторатори повинні звернути увагу на багато деталей, тому що сьогодні гість хоче набагато більше, аніж просто їжа. Йдеться про цілу комплексну подію «прийти поїсти».

«Насправді, якщо зайти в наші ресторанні заклади в суботу чи в неділю, то можна побачити, що вони переповнені. Коли є така ситуація, деякі заклади знижують вимоги до себе, але слід пам’ятати, що стовідсоткова заповненість є доти, доки не з’явиться інше місто-конкурент, де буде краща якість сервісу і кращі умови», – зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Андрій Москаленко.

У закладах, які підтвердили свою участь у проекті «Львівська гостинність», протягом декількох місяців будуть здійснені сервіс-тести за участю спеціально підготовлених тестерів-іноземців. Під час таємного візиту гостя-тестера перевіряється та оцінюється якість асортиментної пропозиції, рівень якості сервісу, атмосферу та інші важливі параметри, що впливають на рівень закладу.

У березні 2016 року буде заключний етап проекту та будуть вручені сертифікати якості.

«Львівська гостинність» вперше була проведена в Україні 5 липня 2011 року, в рамках якої відбулась сертифікація за зразком ініціативи «Бранденбурзька гостинність» у Німеччині. В 2011 році участь в проекті взяли 25 закладів, серед яких нагороду отримали 23 заклади. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук