Німецькі фахівці тестуватимуть якість сервісу у львівських ресторанах і кафе

Головні новини за 17.07Марічка Крижанівська, 17 липня 2015, 17:02 623 0

Німецькі фахівці ресторанного бізнесу тестуватимуть якість сервісу у львівських закладах. Це станеться у вересні у межах проекту «Львівська гостинність».

Проект «Львівська гостинність» запровадили спільно Львівський туристичний альянс, німецька Асоціація готельно-ресторанного бізнесу землі Бранденбург та міська рада Львова.

Восени таємні агенти ходитимуть у заклади, які зголосяться до такого тестування. Оцінюватимуть у ресторанах і кафе рівень сервісу, асортимент та атмосферу. Усі дані опрацюють європейські фахівці, зроблять висновки та дадуть поради для вдосконалення закладу.

«Ми тестуємо сервіс і якість, бо від цього залежить успіх ресторану, чи клієнт захоче повернутися і порекомендувати друзям. А для вашого міста і області це особливо важливо, бо туризм і ресторанний бізнес – це головні фактори вашої економіки», – прокоментував Фолькер Штоцнер, керівник Німецько-українського партнерського проекту у сфері бізнесу.

Ті заклади, кому таємні агенти присудять найбільше балів, отримають сертифікат якості «Львівська гостинність». Таке визнання є важливим для маркетингу та промоції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук