Відсьогодні українцям виплачуватимуть субсидії готівкою

Громадяни України отримають першу субсидію грошима 12 березня

ЕкономікаАндрій Стець, 1 березня 20199440
1 березня стартує виплата субсидій готівкою

Сьогодні, 1 березня, в Україні стартує виплата готівкою субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Про це свідчить рішення Кабінету міністрів, прийняте 6 лютого 2019 року.

Так, згідно з рішенням Кабінету міністрів, виплата житлових субсидій пенсіонерам буде здійснюватися через Пенсійний фонд перерахуванням коштів на пенсійні рахунки або через акціонерне товариство «Укрпошта» (їм субсидія буде виплачуватися одночасно з пенсією), для інших - через Державний Ощадний банк (через платіжну систему термінових переказів «Швидка копійка» або зарахуванням на поточний рахунок).

Субсидії готівкою (починаючи з субсидій, нарахованих за лютий 2019 року) зможуть отримати громадяни, які звернулися за їх призначенням до 2019 року, а також ті, хто звернувся в 2019 році, але яким субсидія призначена з 2018 року, про що одержувач отримає персональне повідомлення на адресу проживання.

Також зазначається, що субсидія не призначатиметься у разі простроченої більше одного місяця заборгованості з оплати комунальних послуг (раніше не призначалася у випадку більше двох місяців заборгованості).

Клієнти усіх категорій, яким субсидія була призначена до 31 грудня 2018 року, будуть отримувати субсидію у грошовій формі з 12 березня 2019 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук