Відсутність Росії на сесії ПАРЄ може допомогти їй уникнути продовження санкцій

СвітЮлія Поліковська, 17 січня 20164750
Відсутність Росії на сесії ПАРЄ може допомогти їй уникнути продовження санкцій
Засідання ПАРЄ

Російська делегація не спішить подавати список делегатів для участі у сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, де питання про продовження санкцій проти росіян за злочинну агресію на Донбасі має бути головним, повідомила Європейська правда.

 «Станом на суботу до нас у Страсбург ще не надійшов список російської делегації. А за регламентом його треба надіслати не пізніше ніж за тиждень до початку сесії, якщо це можливо, тобто до понеділка», – розповів співрозмовник у секретаріаті ПАРЄ.

Всі інші делегації уже надіслали ці списки.

Санкції ПАРЄ юридично накладаються як обмеження на роботу національної (в даному разі – російської) делегації. А якщо делегації немає, то санкції накласти неможливо.

«Якщо російська сторона не буде запитувати про повноваження, то жодних обмежень, жодних санкцій щодо нас не може бути схвалено», – заявив голова комітету Держдуми у міжнародних справах Олексій Пушков.

Такий крок Москви дасть їй змогу уникнути принизливого для неї обговорення та ще одного міжнародного засудження російських злочинів в Україні. По суті, на зимовій сесії, де російське питання мало б бути основним, дії РФ, за такого сценарію, взагалі не розглядатимуться.

Варто нагадати, що 25 червня 2015 року ПАРЄ офіційно визнала факт російської агресії в Україні.

Санкції ПАРЄ проти Росії не стосуються економіки, проте асамблея стала першим міжнародним органом, членом якого є Росія і який впровадив обмеження проти росіян. Відтак позиція цього органу нині має особливу вагу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук