Віктора Януковича викликали 11 серпня до Генпрокуратури, - Урядовий кур'єр

Вікторові Януковичу вручилди повістку до ГПУ

Офіційна газета центральних органів виконавчої влади «Урядовий кур'єр» опублікувала повістку Генеральної прокуратури колишньому президентові Віктору Януковичу.

Вона з'явилася у номері за 6 серпня.

У ній зазначено, що Януковича викликають 11 серпня на 11:00 у Генеральну прокуратуру до начальника відділу Юрія Безщасного для проведення слідчих і процесуальних дій у кримінальному провадженні.

«Підозрюваний Янукович Віктор Федорович, 09.07.1950 р., у відповідності зі ст. ст. 133, 135, 297-5 КПК України викликається 11 серпня 2015 року в 11:00 до начальника відділу Генеральної прокуратури України Безщасного Ю. М. ... для проведення слідчих і процесуальних дій у кримінальному провадженні № 42015000000001178 за ч. 5 ст. 191 КК України», - йдеться у повістці.

Нагадаємо,  у червні цього року генеральний прокурор Віктор Шокін повідомив про початок процедури заочного засудження Віктора Януковича та інших чиновників. Після винесення рішенння судом з'явиться можливість звертатися в європейські суди, що дозволить повернути кошти, отримані злочинним шляхом цими особами.

21 липня з'явилася інформація, що міжнародна організація кримінальної поліції (Інтерпол) видалила із розділу розшукуваних осіб файл із даними втікача Віктора Януковича.

В Інтерполі повідомили, що доступ був заморожений комісією з контролю за файлами до розгляду у вересні скарги Януковича і його захисту на оголошення в міжнародний розшук. 

28 липня генпрокурор заявив, що найближчим часом будуть вручені повідомлення про підозру Віктору Януковичу та його спільникам.

Сам екс-президент заявив, що має намір свідчити в суді у своїй справі в режимі відеоконференції, однак ГПУ відмовилась слухати такі свідчення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук