Виробник кормів для котів та собак із Львівщини експортуватиме свою продукцію до США

Зараз цю продукцію поставляють у 20 країн Європи

ЕкономікаЮлія Лавришин, 25 квітня 201821370
На заводі «Кормотех» виготовляють 28 тис. тон на рік сухих кормів для котів та собак та 16 тис. тонн вологих кормів

Найбільше в Україні підприємство з виробництва кормів для котів та собак ТзОВ «Кормотех», яке розташоване у селі Прилбичі Яворівського району на Львівщині, цього року першим в Україні розпочне експортувати свою продукцію до США та Чилі. Для цього на підприємстві у середу, 25 квітня, відкрили спеціальну пакувальну лінію, яка відповідає вимогам багатьох країн, зокрема США.

ТзОВ «Кормотех» заснували у 2003 році. Спочатку на підприємстві виробляли лише сухі корми для котів та собак. У 2011 році на заводі «Кормотех» запрацював цех з виробництва вологих кормів для котів та собак. Зараз компанія виробляє продукцію під чотирма торговими марками: у стандарт-сегменті «Мяу!» та «Гав!», корми підвищеної якості Club 4 Paws та преміум-класу Optimeal. Також на заводі «Кормотех» виготовляють корми під марками мереж супермаркетів.

«80% нашої продукції продається в Україні, у всіх областях. Ще 20% ми експортуємо у 20 країн Європи і не тільки. Зокрема у Польщу, Румунію, Молдову, Латвію, Литву, Естонію, Велику Британію, Францію, Нідерланди. Також помаленьку заходимо у Північну і Південну Америку. Ми вже маємо дозвіл на експорту продукції у США. Незабаром ми туди поїдемо на виставку і будемо шукати дистрибюторів. Також вже підписаний контракт із такою країною, як Чилі. Туди протягом місяця попрямують перші контейнери з нашою продукцією», – сказав директор та співласник ТзОВ «Кормотех» Ростислав Вовк.

Усі фото Павла Паламарчука/ZAXID.NET

«Саме та пакувальна лінія, яку ми відкрили сьогодні, дозволяє нам зайти на американський ринок. Адже, за їхніми вимогами, продукція для тварин повинна транспортуватись саме в упаковках з такого картону і має бути запакована саме з такою щільністю», – додав він.

За словами Ростислава Вовка, зараз на заводі «Кормотех» випускають 28 тис. тонн сухих кормів на рік та з 2017 року подвоїли потужності з виробництва вологих кормів – з 8 тис. тонн до 16 тис. тонн на рік. За обсягами продукції ТзОВ «Кормотех» входить у ТОП-30 виробників кормів для котів та собак Європи.

«ТзОВ «Кормотех» – це єдиний український виробник кормів для собак та котів, який експортує свою продукцію за кордон і при цьому так стрімко розширює свою географію. Також ця компанія впевнено почувається на українському ринку, де вона вже перемогла таких світових гігантів галузі, як Mars та Nestle. Зараз «Кормотех» завоювала 36% українського ринку кормів для тварин», – сказав ZAXID.NET начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

На заводі «Кормотех» працює понад 500 працівників. Середня заробітна плата на підприємстві – близько 11,5 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук