Висновки про безпечність сміттєпереробного заводу у Львові Мінекології надасть за місяць

СуспільствоСофія Трощук, 25 лютого, 18:00 397 0

Львів докладає надзусиль для вирішення проблеми зі сміттям. Таку думку висловив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час свого візиту до міста. У відомстві продовжили терміни подачі зауважень до проекту сміттєпереробного комплексу. Такі пропозиції від громади у Мінекології обіцяють проаналізувати і додати до звіту про вплив на довкілля.

Звіт про оцінку впливу на довкілля ‒ це документ, що визначає рівень потенційної небезпеки промислового об'єкту для екології та населення . Звіт ЛКП «Зелене місто» подало на затвердження до Мінприроди. У відомстві до кінця березня мають оголосити вердикт стосовно сміттєпереробного заводу у місті Лева: чи є безпечним для людей та довкілля, чи можна зводити його на вулиці Пластовій.

«У фінальному документі повинна бути надана оцінка можливого впливу на довкілля, імплементації цього заводу з тими технологіями, які запроектовані, запрогнозовані в реалізації цього проекту», ‒ пояснює міністр екології та природних ресурсів Оста Семерак.

У Мінекології надалі приймають зауваження до звіту від громади. Хоч офіційно подавати їх можна було до 13 лютого. Та дебош на останніх громадських слуханнях змусив управлінців подовжити термін.

«Я прикро вражений лідерами процесу вашого, бо вони не прочитали закон. І те, що відбулося в Личаківській адміністрації, на руку, можливо, комусь, але не вам. Закрити трибуну, для того, щоби ви не висловили свої зауваження, вимоги, зауваження і претензії ‒ це було дуже недалекоглядно», ‒ зауважив громаді мікрорайону Знесіння Остап Семерак.

Затвердження звіту про оцінку впливу на довкілля очікують і в комунальному підприємстві «Зелене місто». Адже рішення Мінекології наближає початок будівництва комплексу.

«Все, що ми робимо, воно відповідає діючим нормативам, містобудівній документації і всім обмеженням, які є для такого класу об'єктів, які можна розташовувати на території, в периферійній зоні міській. Власне, це і відбувається, тому був розроблений звіт з оцінки впливу на довкілля», ‒ додає директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Усі експертизи й тендерні процедури в Ратуші планують завершити наприкінці квітня. Тоді ж, ймовірно, розпочнуть будівництво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук