Військові частини Львівщини отримали гроші з обласного бюджету на ремонт техніки

Головні новини Львова 21.03Ірина Ващишин, 21 березня 2017, 22:27 604 0
дивіться також

Військові частини Львівщини отримали 11 млн грн із обласного бюджету. Кошти надали у межах Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військовиї формувань, дислокованих на території Львівської області.

«Рішення про фінансування цієї програми прийняли на підставі звернень командирів військових частин, які дислокуються на Львівщині і беруть участь у бойових діях на сході. У переліку – 32 частини. Але пріоритетними серед них визнали дві – 80-у і 24-у, які взяли на себе найбільший тягар у бойових діях», – розповів в.о. директора департаменту цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук.

За його словами, кошти, надані з обласного бюджету, не можна використовувати на придбання техніки. Проте ці гроші можна витратити на її ремонт. Також придбають засоби зв’язку та необхідні речі для забезпечення належного проживання військовослужбовців у польових та стаціонарних умовах під час ротацій та для відпочинку.

Програма підтримки військових частин на Львівщині існує вже три роки. Допомогу з обласного бюджету частини отримують додатково до фінансування Міноборони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук