Військовослужбовців п’ятої хвилі демобілізують до кінця липня

Військовослужбовців п’ятої хвилі демобілізують до кінця липня

Головнокомандувач Збройних сил генерал армії України Віктор Муженко проанонсував терміни звільнення військових, яких мобілізували у п’ятій та шостій хвилях. Про це повідомили у прес-службі Генштабу.

За його інформацією, уже підготовлений проект указу президента про демобілізацію. Заплановано, що звільнення військовослужбовців п’ятої черги мобілізації відбудеться в червні – липні. При цьому більшості – у липні.

Головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко пояснив, що причиною затримки демобілізації були інтенсивні обстріли бойовиків.

«Мали певну затримку демобілізації, що було пов’язано зі збільшенням інтенсивності обстрілів і загостренням загальної ситуації на сході України, а також – із необхідністю підготувати у навчальних центрах військовослужбовців, які уклали контракти, до виконання завдань за призначенням», – зазначив Муженко.

Шосту чергу мобілізованих військовослужбовців звільнять у період з серпня по вересень, але «все залежатиме від обстановки, яка буде на час прийняття відповідних рішень», – сказав начальник Генштабу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міноборони має намір подати проект указу про демобілізацію військовослужбовців на підпис президенту наступного тижня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук