Візові центри приймають документи від українців, – посол Польщі Пєкло

Візові центри приймають документи від українців, – посол Польщі Пєкло
фото 2000.ua
За словами Яна Пєкло, консульства залишаються зачиненими, натомість документи на польську візу подати цілком можливо

Посол Польщі в Україні Ян Пєкло повідомив, що громадяни України можуть продовжувати подавати візові заяви до візових центрів. Про це йдеться на сайті «Польського радіо».

«Візові центри працюють, приймають документи, адже це не простір польських консульств. Натомість консульства для зовнішніх зацікавлених осіб зачинені. Для польських громадян вони відчинені. Якщо це термінова справа і треба щось швидко вирішити, то громадянин Польщі не матиме із цим проблем», – запевнив Пєкло.

Водночас він зазначив, що консульства відкриють тільки після впевненості у тому, що рівень їхнього захисту з української сторони справді посилений.

«Наразі не можна сказати, що після обстрілу консульства Польщі у Луцьку Україна посилила захист дипломатичних відомства настільки, аби Польща знову могла їх відкрити», – сказав дипломат.

Раніше Міністерство закордонних справ Польщі заявило, що до часу виконання вимог польської сторони у справі захисту дипломатичних та консульських представництв, усі польські відомства в Україні залишаться зачиненими.

Водночас у візовому центрі на вул. Під Дубом, 7б ZAXID.NET пояснили, що документи на польську візу приймають без змін. Там відмовилися коментувати, чи польське консульство не зупинило прийом документів від візового центру, однак уточнили, що після закриття польських консульств тут нічого не змінилося.

29 березня Міністерство внутрішніх справ України посилило безпеку дипломатичних представництв в країні. У військових частинах Нацгвардії приведені у готовність резерви, які надають допомогу підрозділам охорони дипломатичних представництв консульських установ іноземних держав та представництв міжнародних організацій в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук