Влада обіцяє сформувати держбюджет-2015 на новій податковій базі, якої ще немає

Голова Державної фіскальної служби (ДФС) України Ігор Білоус заявив, що бюджет-2015 формуватиметься на новій податковій базі.

«Ми активно працюємо з новим складом Кабінету Міністрів України та Міністерством фінансів над формуванням державного бюджету на 2015 рік. Він базуватиметься на нових законах та реформах, які пропонуватимемо уряду. Плануємо, що вже наступного тижня пакет відповідних законопроектів буде подано у Верховну Раду України», – заявив голова ДФС під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України, повідомляє прес-служба відомства.

Голова ДФС висловив сподівання, що парламент також ухвалить і  закон про податковий компроміс, на який дуже очікує бізнес. Це дозволить ще до кінця поточного року залучити в бюджет значну суму коштів.

Також Білоус повідомив, що його відомство на сьогодні не лише активно працює над впровадженням урядових законодавчих змін, які фактично й розпочнуть реформи в економіці країни, але й розробкою реформ, необхідних безпосередньо для фіскальної служби.

«Ми окреслили для себе чотири вектори. Перший – активна співучасть у законотворчій роботі, другий – розвиток інформаційних технологій, тобто збільшення кількості електронних сервісів з покращенням обслуговування платників. Третій вектор – реструктуризація фіскальної служби, яка в  перспективі призведе до значної оптимізації кадрового потенціалу та збільшення ефективності роботи служби загалом. І четвертий, який ми опрацьовуємо разом із суддями, – юридичний. Він передбачатиме зміну процедури адміністративного оскарження, податкові суди тощо», – зазначив Ігор Білоус.

Як повідомляв ZAXID.NET, учасники парламентської коаліції зобов’язалися внести в законодавство зміни, які передбачають, що податок на нерухомість залишатиметься в місцевих бюджетах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук