Влада знову почала не з того

Чому я не довірю свою пенсію державі навіть після обіцяної реформи?

БлогиТарас Загородній , 7 травня 2015 232
Тарас Загородній
економічний експерт

Інші блоги автора

Де гарантії, що мене не обдурять, як обдурили тисячі вкладників, які вклали в банки мільйонні депозити, а отримали компенсації 200 тис.? Це ще добре, що люди ще не старі і заробити можуть. А якщо вже немає сил працював? Немає.

Які гарантії, що мої пенсійні накопичення не з'їсть інфляція, яку так дбайливо розкрутив бездарний уряд? Немає.

У що я вірю? Я вірю в долар і євро, які після 100% девальвації дають 60% прибутку річних (за вирахуванням інфляції 40%). Я вірю в золото, нерухомість. Я впевнений, що всі ці активи будуть існувати в природі і не вірю, що буде у кого спитати "Де мої гроші?", коли буду на пенсії.

Так, що вибачте, але свої гроші я вам не довірю. І іншим не раджу як фінансист.

Реформа назріла, але Кабмін не з того почав. Починати потрібно з питань: Наскільки роздутий апарат нинішнього Пенсійного фонду? Чому там не оптимізована робота? Чому там такі дорогі ремонти? Скільки нечистоплотних банкірів покарано за побудову "МММ" в банківській системі?

Поки ж озвучені "реформи" Кабміну схожі на введення нового податку і спроби викачати з народу гроші в вмираючу банківську систему. Ну, щоб друзі інвест-банкіри собі новий будиночок в Швейцарії побудували. Бездарний уряд народжує бездарні рішення. Інших народжувати не хоче і не вміє.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук